ČASTO KLADENÉ DOTAZY

HLEDAT MŮŽETE ZADÁNÍM ČÁSTI TEXTU NEBO ČÍSLA, POKUD NAPŘ. HLEDÁTE KONKRÉTNÍ CHYBOVOU HLÁŠKU

Jak se připojit na ONLINE školení


Na stránce se seznamem školení vyberete školení, která jsou označena jako ONLINE. Tato školení jsou cenově zvýhodněna a probíhají pomocí programu TeamViewer. Po několika dnech od přihlášení na školení obdržíte potvrzovací email a další instrukce k připojení.

Připravte sebe a počítač

Co je třeba ověřit před zahájením školení:

  • Program TeamViewer je ve vaší společnosti funkční a to spuštěním programu TeamViewer QuickJoin na stránce PODPORA. Program si stáhněte a spusťte. Na Windows10 můžete být informováni o možnosti získání programu z obchodu společnosti Microsoft v tomto případě použijte volbu "Přesto nainstalovat"
    • Ukončete na svém PC jakoukoliv jinou instanci TeamViewer, kterou zde máte.
    • Jako ID.č. schůzky vložte m53-799-589 což je testovací schůzka, pomocí které pouze ověříte, že Váš počítač je pro školení připraven.
    • Musíte se po zadání čísla a stisknutí "Připojit" dostat na testovací školení.

 

  • Ověřte funkčnost reproduktorů a mikrofonu na PC, způsob se může lišit dle aktuálního nastavení vašeho systému. Pokud chcete periferie otestovat požádejte vašeho IT pracovníka. Obrázek ukazuje nastavení zvuku na hardware společnosti GigaByte.
     

Začátek školení

Vyčkejte na zaslání ID školení jejím organizátorem na E-mail, který byl uveden při Vaší registraci. Školitel je od této chvíle připraven a můžete se ke školení hlásit a vyčkat na jeho zahájení v dohodnutý čas. Školitel do schůzky vpustí pouze ty osoby, které se dříve registrovaly, uvádějte proto do kolonky "Vaše jméno" při přihlašování ke školení jméno společnosti + Vaše jméno.

https://www.palstat.cz/ - Systém řízení kvality Ubytování ve Vrchlabí