NEWS PALSTAT CAQ + QUALITY MANAGEMENT

WE CHOOSE SEVERAL NEW, WHICH ARE RELATED TO OUR COMPANY OR IMPLEMENTATION OF QUALITY MANAGEMENT

CHRISTMAS HOLIDAY
Christmas holiday, 22.-29. 12. 2017

Christmas holiday 21. 12. 2018 - 1. 1. 2019
In acute cases, please call the following number: 732 158 946. Thank you for your understanding.
We wish happy New year 2019, good luck and success in your private life and your profession.

APPLICATION PROGRAMMING INTERFACE - API
26. MEZINÁRODNÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH - NITRA
SEMINÁŘ - MODERNÍ PLÁNOVÁNÍ A SPRÁVA ÚDRŽBY STROJŮ A ZAŘÍZENÍ
UKONČENÍ PODPORY WINDOWS XP
PODĚKOVÁNÍ ZA NÁVŠTĚVU MSV 2018

Společnost PALSTAT s.r.o. děkuje všem návštěvníkům z řad zákazníků i spolupracujícíh firem za návštěvu našeho stánku na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Velký zájem o systém řízení kvality PalstatCAQ mezi novými i stávajícími zákazníky potvrzuje naši pozici jedničky na trhu v tomto oboru i spokojenost široké základny uživatelů.
Těšíme se na shledanou, ať už při dalších společných akcích nebo při realitaci konkrétních projektů.

MICROSOFT SQL SERVER 2005
Podpora databázového server SQL2005 ukončena.

K 12.4.2016 ukončila společnost Microsoft rozšířenou podporu SQL Serveru 2005. Pro tuto verzi serveru tak již nebudou k dispozici žádné opravy ani bezpečnostní aktualizace. Běh systému Palstat CAQ je na SQL Serveru 2005 nadále podporován, zákazníkům však z důvodu jak výkonu, tak zejména bezpečnosti doporučujeme aktualizaci na nejnovější verzi SQL Serveru.

 

O ukončení podpory SQL Serveru 2005 pro běh systému Palstat CAQ v budoucnu budeme zákazníky informovat s dostatečným předstihem.

Zákazníci, kteří pro běh systému Palstat CAQ používají SQL Server 2005 Express, mohou kdykoliv aktualizovat na SQL Server 2016 Express zcela zdarma (+odkaz na stažení). I nadále v této edici zůstávají omezení velikosti a výkonu databáze a je tak vhodná zejména pro malé instalace.

Zákazníci používající vyšší edice SQL Serveru 2005 (Standard, Enterprise) mohou zakoupit aktuální verze u svého dodavatele. Těm zákazníkům, kteří používají SQL Server pouze pro běh systému Palstat CAQ, nabízíme plnohodnotný SQL Server 2016 Runtime*) za zvýhodněnou cenu. V případě zájmu o toto řešení kontaktujte naše obchodní oddělení. (odkaz na kontaktní formulář)

 

*) SQL Server 2016 Runtime je plnohodnotný SQL Server s licenčním omezením, umožňujícím provozovat server pouze pro použití se systémem Palstat CAQ.

QUALITY CHARTER OF THE CZECH REPUBLIC
Company PALSTAT s.r.o. participates project of quality charter of the Czech republic.

For achieving widespread engagement, which is condition of other progress and development of competitiveness in the Czech republic has decided public authorities, business and employers unions with professional organizations sign Quality charter of the Czech republic, thereby undertake deals with their content and sense.

GET SUBSIDIES
One of the web sites dotacni-noviny.cz, inform about subsidies for private sector.

See link Dotační noviny you can find there posts about interesting subsidies possibilities, archiv of reports printed and electronic subsidy news, information about subsiedies monitoring and more please use the link Dotace na pořízení nových technologických zařízení

WINDOWS 8 COMPATIBLE
Software PALSTAT CAQ successfully graduated tests of compatibility.

Palstat CAQ was successfully certified by Microsoft and was awarded by logo Windows 8 Compatible.

SOFTWARE PACKAGE PROMEG
Companies PALSTAT and Q-DAS prepared for their customers software package PROMEG.

Professional metrology system PROMEG combines the advantages of PALSTAT module Measures and Q-DAS Solara. PROMEG allows users to metrology needs in one software. The system is register and calibration period of all measures with possibility capability measuring systems according to methodology of automotive industry. Software can be use in metrological laboratories, tools crib and devices for status register of measures and in metrology for register of calibration and calibrations period.

https://www.palstat.cz/