NOVINKY PALSTAT CAQ + JAKOST & KVALITA

VYBÍRÁME NĚKOLIK NOVINEK, KTERÉ SE TÝKAJÍ NAŠÍ SPOLEČNOSTI NEBO ZAVÁDĚNÍ SYSTÉMU JAKOSTI A KVALITY

UKONČENÍ PODPORY WINDOWS XP
Ukončujeme podporu pro zastaralý systém Windows XP

Podpora Windows XP byla ze strany výrobce ukončena v roce 2014 a tento systém již nevyhovuje aktuálním nárokům uživatelů na výkon ani rostoucím nárokům průmyslu i legislativy na zabezpečení dat.  Počínaje 1.2.2019 tak nebude běh Palstat CAQ na operačním systému Windows XP podporován a aktualizace uvolněné k distribuci v roce 2019 již nebude možné na Windows XP spustit. Doporučujeme tak všem zákazníkům přechod alespoň na Windows 7, lépe na Windows 10.

PODĚKOVÁNÍ ZA NÁVŠTĚVU MSV 2018

Společnost PALSTAT s.r.o. děkuje všem návštěvníkům z řad zákazníků i spolupracujících firem za návštěvu našeho stánku na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Velký zájem o systém řízení kvality PalstatCAQ mezi novými i stávajícími zákazníky potvrzuje naši pozici jedničky na trhu v tomto oboru i spokojenost široké základny uživatelů.
Těšíme se na shledanou, ať už při dalších společných akcích nebo při realizaci konkrétních projektů.

OZNÁMENÍ O PLÁNOVANÉM VÝPADKU ELEKTŘINY
Dne 05. 11. 2018, proběhne dle oznámení ČEZ plánovaná odstávka elektřiny

Dne 05. 11. 2018 od 8:00 do 16:00,
proběhne dle oznámení ČEZ plánovaná odstávka elektřiny.

Prosíme v případě nouze volejte na mobilní telefony:
- obchodní oddělení: 732 158 946
- servis: 603 148 403
- konzultant: 734 314 669


Děkujeme za pochopení.

MICROSOFT SQL SERVER 2005
Podpora databázového server SQL2005 ukončena.

K 12.4.2016 ukončila společnost Microsoft rozšířenou podporu SQL Serveru 2005. Pro tuto verzi serveru tak již nebudou k dispozici žádné opravy ani bezpečnostní aktualizace. Běh systému Palstat CAQ je na SQL Serveru 2005 nadále podporován, zákazníkům však z důvodu jak výkonu, tak zejména bezpečnosti doporučujeme aktualizaci na nejnovější verzi SQL Serveru.

 

O ukončení podpory SQL Serveru 2005 pro běh systému Palstat CAQ v budoucnu budeme zákazníky informovat s dostatečným předstihem.

Zákazníci, kteří pro běh systému Palstat CAQ používají SQL Server 2005 Express, mohou kdykoliv aktualizovat na SQL Server 2016 Express zcela zdarma. I nadále v této edici zůstávají omezení velikosti a výkonu databáze a je tak vhodná zejména pro malé instalace.

Zákazníci používající vyšší edice SQL Serveru 2005 (Standard, Enterprise) mohou zakoupit aktuální verze u svého dodavatele. Těm zákazníkům, kteří používají SQL Server pouze pro běh systému Palstat CAQ, nabízíme plnohodnotný SQL Server 2016 Runtime*) za zvýhodněnou cenu. V případě zájmu o toto řešení kontaktujte naše obchodní oddělení.

 

*) SQL Server 2016 Runtime je plnohodnotný SQL Server s licenčním omezením, umožňujícím provozovat server pouze pro použití se systémem Palstat CAQ.

CHARTA KVALITY ČESKÉ REPUBLIKY Společnost PALSTAT s.r.o. se účastní projektu Charta kvality České republiky.

Pro dosahování všeobecné angažovanosti, která je podmínkou dalšího pokroku a rozvoje konkurenceschopnosti České republiky, se rozhodly veřejné autority, podnikatelské a zaměstnavatelské svazy a profesní organizace spolupodepsat CHARTU KVALITY ČESKÉ REPUBLIKY, čímž se zavazují jednat v souladu s jejím obsahem a smyslem.

ZÍSKEJTE DOTACE Nový WEB dotacni-noviny.cz, informuje o dotacích pro soukromý sektor.

Na odkaze Dotační noviny naleznete příspěvky o zajímavých dotačních příležitostech, archiv tištěných i elektronických dotačních novin, informace o monitoringu dotací a mnohem více Např. Dotace na pořízení nových technologických zařízení

nebo např. leasing IS

WINDOWS 8 COMPATIBLE Software PALSTAT CAQ úspěšně absolvoval testy kompatibility.

Náš software PALSTAT CAQ 3G, byl úspěšně certifikován společností Microsoft a získal logo Windows 8 Compatible.

SOFTWAROVÝ BALÍK PROMEG
Společnosti PALSTAT a Q-DAS připravily pro zákazníky softwarový balík PROMEG.

Profesionální metrologický systém PROMEG spojuje výhody softwarů PALSTAT Evidence měřidel a Q-DAS Solara a umožňuje uživatelům zajistit veškeré potřeby metrologie z jednoho systému. Součástí systému je evidence a kalibrace měřidel s možností zajišťování schopnosti měřicích systémů dle metodik automobilového průmyslu.Program lze aplikovat v metrologických laboratořích, výdejnách měřidel a nářadí pro možnost vedení okamžitého stavu měřidel a v útvaru metrologie pro zápis kalibrací a hlídání kalibračních lhůt.

https://www.palstat.cz/ - Systém řízení kvality Ubytování ve Vrchlabí