Control CheckMicro-Vu – 3D optické měřicí přístroje

Poskytujeme kompletní služby v oblasti měřicí techniky pro kontrolu kvality. V naší nabídce naleznete přístroje největšího výrobce optické měřicí techniky na světě. Firma Micro-Vu (USA) se věnuje vývoji a výrobě optických měřicích přístrojů od roku 1959, disponuje tak bohatou historií v oblasti kontrolní a měřicí techniky pro kontrolu kvality.

Velkou výhodou multisenzorových přístrojů Micro-Vu je jejich univerzálnost, jednoduché ovládání, široká škála velikostí a dlouhá životnost. Přístroje jsou nenáročné na provoz, k jejich pohonu není potřeba stlačený vzduch a je možné je ovládat z jakéhokoliv PC.

 •     3D optické měření a kontrola rozměrů pro každý typ výroby
 •     Kdykoliv možné dovybavit dalšími senzory (dotyk, laser, rotační osa)
 •     Nezávislé na druhu materiálu výrobků (měření bílých/černých plastů, ale i lesklých obráběných dílů)
 •     Měření jednotlivých kusů i celých sérií
 •     Mohou být umístěny v laboratoři i ve výrobě
 •     Jednoduchý ovládací software, kompletně v češtině

 

Senzory

Hlavním senzorem měřicích přístrojů je kamera, která funguje na principu analýzy obrazu. Díky tomu jsou schopny přístroje Micro-Vu měřit s přesností několika mikrometrů a to jak v osách XY, tak v ose Z. Oproti známějším 3D CMM (dotykovým) přístrojům je optické měření velmi rychlé a bezpečné (optické měření je bezkontaktní, nehrozí tak kolize stroje s měřeným kusem).
Optické měřicí přístroje poskytují široké možnosti měření a kontroly všech typů součástí (bílé, černé, lesklé, gumové...). Automatické měřicí přístroje Micro-Vu je navíc možné doplnit o další senzory: dotykovou sondu, laser a rotační osu. Tyto senzory slouží k větší efektivitě celého procesu kontroly kvality měřených dílů. Všechny přístroje Micro-Vu lze kdykoliv dovybavit těmito senzory, a to bez jakékoliv předchozí přípravy.
Vše je ovládáno ze stejného softwaru a jednotlivé senzory lze libovolně kombinovat v rámci měřicího programu.

Služby

 •     Instalace a kalibrace (i akreditované)
 •     Opravy a údržba
 •     Školení (základní, hromadné, individuální)
 •     Tvorba měřicích programů
 •     Telefonická, online podpora

Stejně jako o automobil, dům či zahradu je potřeba se průběžně starat i o měřicí techniku, abyste se na ni mohli vždy spolehnout. Proto našim zákazníkům nabízíme ty nejkvalitnější služby po celou dobu. U všech přístrojů provádíme technickou kalibraci (včetně akreditované). Všechny přístroje Micro-Vu detailně známe. Díky vlastnímu skladu náhradních dílů a vzdálené diagnostice jsme na případný servis připraveni a celou opravu zpravidla zvládáme během jedné návštěvy.


Jsme rádi pokud se naše přístroje využívají na 100 %, proto se Vám snažíme během školení předat maximum našich znalostí a zkušeností tak, abyste si nelámali hlavu nad žádným dílem. Pokud byste si náhodou nevěděli rady, jsme tu pro Vás. Proto nás neváhejte kontaktovat telefonicky nebo e-mailem, rádi Vám se vším pomůžeme nebo vysvětlíme. Máte-li práce až nad hlavu, rádi Vám vytvoříme měřicí programy na míru.

 

https://www.palstat.cz/ - Systém řízení kvality Ubytování ve Vrchlabí