Neshody » Hlášení neshod

Print

Zjednodušené hlášení neshod zjištěných ve výrobě. Vyžaduje nainstalovaný modul Global 8D Report nebo Reklamace

Modul je určen pro zjednodušené, uživatelsky příjemnější zadávání záznamů o vzniklé neshodě v prostředí výroby a jejich přenos do jednoho z vyhodnocovacích modulů Global 8D Report nebo Reklamace. Tento modul není samostatně prodejný a lze jej využívat s modulem ve kterém budou neshody vyhodnocovány (Global 8D Report nebo Reklamace)
Základní informace
Modul je určen pro zadávání vzniklých neshod ve výrobním procesu během výroby s identifikací vady z globálního číselníku vad a dílu z Databáze dílů a možností zadání okamžitého opatření včetně dotčeného množství. Zadaný záznam lze okamžitě vytisknout například ve formě karty Pozastaveno.
Základní informace

Možnosti nastavení
V nastavení lze ovlivnit postup zadávání záznamů a také zvolit, která pole budou při zadání záznamu o neshodě vyžadována a tím zajistit kompletnost zadávaných údajů na základě specifických požadavků uživatele.
Možnosti nastavení

Přenos do dalších modulů
Hlášení neshod ke své činnosti vyžaduje nainstalovaný modul Global 8D Report nebo Reklamace. Na základě nastavení parametrů přenosu, jako je číselná řada, typ reklamace a podobně, lze zadané záznamy přenést do jednoho z uvedených modulů. V těchto modulech probíhá další zpracování, například stanovení nápravných opatření, sledování účinnosti, analýza vad či vyhodnocení nákladů.
Přenos do dalších modulů

MÁM ZÁJEM

TENTO MODUL PRO JAKOST SE MI LÍBÍ A CHCI VÍCE INFORMACÍ. BUDEME VÁS KONTAKTOVAT PO VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE.

Chci prezentaci
Chci školení
Chci znát cenu
Chci objednat
Jméno a příjmení:
Společnost:
Email:
Telefon:
https://www.palstat.cz/ - Systém řízení kvality Ubytování ve Vrchlabí