Systém » Řízení dokumentů

Print

Tvorba a řízení dokumentace

Elektronický systém správy dokumentů DMS - Document Management System umožňuje tvorbu, připomínkování, schvalování, řízení, verzování dokumentů v elektronické podobě, její distribuci a rozdělování v počítačových sítích. Lze jej použít jak pro řízení dokumentace systému jakosti, tak např. i pro řízení dokumentace EMS, technické dokumentace, dokumentace ISO 45001, dokumentace HACCP, obchodní dokumentace apod.
Systém Řízení dokumentů Správce dokumentace
Umožňuje udržovat libovolný počet strukturovaných nezávislých databází knihoven dokumentů. Při spuštění programu se uživatel hlásí svým uživatelským jménem a heslem do zvolené databáze což umožňuje bezpečný a jednoznačný přístup správcům dokumentů pouze k vytvořeným dokumentům.
Systém Řízení dokumentů  Správce dokumentace

Seznam dokumentů
Základní informace o řízených dokumentech ve vybrané databázi: Číslo/označení dokumentu, Název dokumentu, Druh dokumentu, Index vydání dokumentu, Zařazení dokumentu, Zpracovatel a datum, Zpracování, Schvalovatel a datum schválení, Uvolňovatel dokumentu

Dále informace o dokumentu včetně stromové struktury databáze a dokumentů v ní obsažených
Seznam dokumentů

Historie dokumentu
Umožňuje sledovat a řídit. Informace o předchozích verzí dokumentu včetně jejich plného znění platné distribuované dokumenty dle rozdělovníku, dokumenty v připomínkovém řízení a dokumenty v tvorbě
Historie dokumentu

Text dokumentu
Pro připojené dokumenty lze použít Interní textový editor, Microsoft Word, Excel nebo Uložený soubor. Interní textový editor umožňuje tvořit dokumenty nebo kopírovat texty z externího editoru přímo v prostředí Palstat CAQ. Připojením sady MS Office lze pro tvorbu a řízení dokumentace využít Word a Excel. Pomocí Uloženého souboru je možno připojit dokument ve formátu libovolného jiného programu, např. PDF, Visio či různé CAD/CAM dokumenty.
Text dokumentu

Nové dokumenty
Funkce pro informaci a příjem nových/změnovaných dokumentů dle rozdělovníku pro klienta. Převzít označené - funkce pro potvrzeni a převzetí nových dokumentů se záznamem v evidenčním listu dokumentace. Přístupy k dokumentu - funkce pro znázornění přístupů k dokumentům
Nové dokumenty

Klient dokumentace
Modul, který umožňuje uživatelům (klientům) systému Řízení dokumentů přihlásit se do databáze tohoto systému a prohlížet dokumenty podle platných rozdělovníků, zasílání připomínek autorovi dokumentu. Tisk neřízených kopií z interního textového editoru - pokud správce Řízení dokumentů tisk dokumentu povolí, může uživatel tisknout označenou neřízenou kopii dokumentu.
Klient dokumentace

Webové prostředí pro čtení dokumentů
Pro zjednodušený přístup k dokumentům je možné nastavení přes webový prohlížeč. Uživateli jsou zobrazeny pouze dokumenty jemu určené dle rozdělovníku.

Pro rychlejší dohledání možnost filtrování, rozřazení do databází, kategorie dokumentů.

Náhled dokumentu pro okamžité zobrazení např. na pracovišti.
Webové prostředí pro čtení dokumentů

MÁM ZÁJEM

TENTO MODUL PRO JAKOST SE MI LÍBÍ A CHCI VÍCE INFORMACÍ. BUDEME VÁS KONTAKTOVAT PO VYPLNĚNÍ FORMULÁŘE.

Chci prezentaci
Chci školení
Chci znát cenu
Chci objednat
Jméno a příjmení:
Společnost:
Telefon/Email:
https://www.palstat.cz/ - Systém řízení kvality Ubytování ve Vrchlabí