Značení měřidel


Systém Palstat CAQ je možné využít v procesu značení měřidel a jejich následného řízení v modulech. V návaznosti na požadavky ISO 9001 a IATF 16949 značení měřidel prospívá spolehlivému řízení zdrojů. Při dohledatelnosti, sledování a monitorování se eliminují rizika při jakémkoliv pohybu uvnitř či mimo firmu.

Ke značení měřidel lze definovat tiskové výstupy s QR či DMC kódem na kompatibilní tiskárně. Doporučujeme značení štítky s vysokou odolností proti otěru a UV záření. Jako další možnost lze využít tzv. gravírování na měřidla za pomocí laseru.

Označená měřidla je možné za pomocí čtečky či mobilního zařízení snadno a rychle identifikovat, zjistit základní informace včetně platnosti kalibrace. Urychluje práci v modulech systému Palstat CAQ ve výdejně, interních kalibračních laboratoří či měřícím pracovišti.


Tiskárna čárových kódů

Tiskárny mají patentovanou technologii elektronického ovládání teploty tiskové hlavy Thermal Smart Control . Tiskový výstup je díky této technologii ostřejší a, což je ještě důležitější, několikanásobně se prodlužuje životnost tiskové hlavy.


Čtečka 1D/2D kódů

Pro rychlé a přesné načtení čísla měřidla přímo do modulu Evidence měřidel a další zpracování.


Průmyslová čtečka 2D kódů

Zebra DS3608-DP je ultra odolný snímač, který vyniká bleskurychlým zachycením kódů, ať už jsou poškozené, špinavé či špatně vytištěné. Jeho konstrukce je až o 23% odolnější než u ostatních snímačů v této třídě.

 

 

Schéma možného použití

 

 

https://www.palstat.cz/ - Systém řízení kvality Ubytování ve Vrchlabí